Miejsce: Rynek, Bochnia
Zwiedzanie: sobota 09.09 od godz.11:00 do godz. 18:00 i niedziela 10.09 od godz.11:00 do godz.18:00
Opis: Uczestnicy projektu będą mieli okazję rozwijać swoje umiejętności fotograficzne, eksplorując malownicze krajobrazy Bochni i Powiatu Bocheńskiego. Podczas warsztatów powstaną unikalne fotografie, prezentujące urok i piękno lokalnych zabytków, przyrody oraz codziennego życia mieszkańców. Tematyka prac skoncentruje się na Bochni i Powiecie Bocheńskim, celebrując ich dziedzictwo kulturowe, architekturę i historię. Efekty warsztatów zostaną zaprezentowane podczas Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego, co stworzy okazję do dzielenia się artystycznymi wrażeniami z lokalną społecznością. Główną przestrzenią prezentacji prac będzie rynek miejski, tworząc atmosferę otwartości i dostępności dla szerokiej publiczności. Wystawa po prac będzie kontynuowana, umożliwiając mieszkańcom długotrwałe podziwianie fotografii, które uchwycą magię ich miejsca.