Starosta Bocheński Adam Korta wspólnie z bocheńskimi miłośnikami starych samochodów zapraszają na Samochodową Nostalgię czyli I Powiatowy Zlot Pojazdów Zabytkowych. Zlot odbędzie się w niedziela, 12 września 2021 r. i będzie jednym z wydarzeń towarzyszących Weekendowi z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego. Zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać na trasie, która przebiegać będzie przez Bochnię, Nowy Wiśnicz, Lipnicę Murowaną i Żegocinę.

Dla wszystkich miłośników branży historyczno-motoryzacyjnej będzie to nie lada gratka. Na Bocheńszczyznę  ściągną pasjonaci starych , zabytkowych pojazdów. Oprócz samochodów i motorów nie zabraknie ciekawych historii związanych z prezentowanymi pojazdami z minionej epoki. Będzie to więc okazja by zabytkowe auto zobaczyć z bliska.

Chcesz wziąć udział w zlocie i zaprezentować swój pojazd? Prześlij zgłoszenie na adres jaroslawstachura@wp.pl podając rodzaj i markę pojazdu oraz rok produkcji.  Na zgłoszenia czekamy do 31. sierpnia 2021 r.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na FB

Partnerem wydarzenia jest Miasto Bochnia, Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz, Gmina Lipnica Murowana oraz Gmina Żegocina.

Patronat nad wydarzeniem objęli – bochnianin.pl, bochniazbliska.pl, Informator Brzeski, Koncertowy Tarnów i okolice.

Plakat Zlot