Miejsce: Bochnia, Nowy Wiśnicz, Lipnica Murowana i Żegocina
Termin: 11 września (niedziela) od 9:00 do 16:00
Opis: Starosta Bocheński Adam Korta wspólnie z bocheńskimi miłośnikami starych samochodów zapraszają na Samochodową Nostalgię czyli II Powiatowy Zlot Pojazdów Zabytkowych.

Zlot odbędzie się w niedzielę, 11 września 2021 r. i będzie jednym z wydarzeń towarzyszących Weekendowi z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego. Zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać na trasie, która przebiegać będzie przez Bochnię, Nowy Wiśnicz, Lipnicę Murowaną i Żegocinę.

Dla wszystkich miłośników branży historyczno-motoryzacyjnej będzie to nie lada gratka. Na Bocheńszczyznę ściągną pasjonaci starych , zabytkowych pojazdów. Oprócz samochodów i motorów nie zabraknie ciekawych historii związanych z prezentowanymi pojazdami z minionej epoki. Będzie to więc okazja by zabytkowe auto zobaczyć z bliska.

Triumph, Ferrari, Lotus, Maseratti, BMW czy Mały Fiat to tylko niektóre marki, które będą mogli podziwiać Ci którzy pojawią się na trasie zlotu.

Partnerzy wydarzenia

Patronat

*Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu, ze względu na panującą sytuację.