Odwiedź Bocheńszczyznę i zgarnij zniżki

W drugi weekend września zapraszamy na „Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego”. To wyjątkowe wydarzenie, odkrywa swoje piękno, nie tylko przed mieszkańcami ale turystami. Zapraszając do zwiedzania zabytków organizatorzy wspólnie z hotelami, rastauracjami i kawiarniami proponują spędzenie weekendu ze zniżkami. Bocheńszczyzna, oprócz pięknych krajobrazów i ciekawego położenia, usiana jest pamiątkami z przeszłości. Wiodły przez nią szlaki kupieckie, pielgrzymie, często była areną przemarszu wojsk – swoich lub obcych. Zamieszkiwali ją ludzie pracowici i zaradni. Pozostały po nich pomniki przeszłości, niektóre monumentalne, jak zamki, kościoły i dwory, inne skromniejsze, ale jedne i drugie warte zatrzymania się, zadumy nad przeszłymi czasami, podziwu dla kunsztu minionych pokoleń.

Nikt, kto odwiedzi zabytki Powiatu Bocheńskiego w tym czasie, nie wróci zawiedziony. Dla gości z zewnątrz organizatorzy przygotowali ofertę specjalną. 25 % zniżki na pobyt w wybranych obiektach hotelowych, które przyłączyły się do akcji.

Należą do nich:

• Centrum Konferencyjne&Spa Nowa Bochnia, ul. Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 30 00. www.nowabochnia.pl
  • Hotel Kasztel, ul. Brzeska 51 32-765 Rzezawa, tel. 609 345 545, www.hotelkasztel.pl

Każdy turysta, zmęczony, pełnym atrakcji zwiedzaniem pamiątek kultury materialnej, może skorzystać również z smacznej przekąski  wybranej restauracji lub cukierni z 20 % rabatem, na którą zapraszają:

• Kawiarnia i Cukiernia Ciachomania w Bochni, Plac Świętej Kingi 1, tel. 14 611 68 99, www.ciachomaniacafe.pl
  • Kawiarnia i Cukiernia Chantilly w Bochni, ul. Regis 7A, tel. 728 839 297, www.cafeteria-chantilly.pl
  • Pizzeria Da grasso w Bochni, ul. Rynek 12, tel. 504 914 578, www. dagrasso.pl/bochnia
  • Restauracja Panorama w Wiśniczu, Stary Wiśnicz 508, tel. tel. 14 610 92 30, www.panorama-wisnicz.pl
  • Restauracja i Gospoda pod Kamieniem Brodzińskiego, Lipnica Górna 304, tel. 14 685 24 80, www.hotel-lipnica.pl

Wystarczy hasło WEEKEND  Z ZABYTKAMI, by skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję, 25- i 20-procentowej obniżki .

Naprawdę warto!!!

Hotele biorące udział w akcji:

Hotel Nowa Bochnia

Hotel Kasztel